Práca v USA | Job v USA | Práca na Work&Travel USA

Práca v USA s Work & Travel USA

Práca s pracovným programom Work and Travel USA Bez angličtiny dieru do sveta neurobíte. Predovšetkým, ak chcete získať po škole naozaj dobrú prácu. Ak ste vysokoškolák a radi by ste svoje učebnicové vedomosti jazyka využili a zdokonalili v praxi, máme preto pre vás skvelú ponuku. Poďte s nami pracovať a cestovať po Amerike!

Ponúkame vám prácu s pracovným programom Work & Travel USA, ktorý ako obyčajný turista nezažijete. Prežite s nami jedinečné leto plné nielen práce, ale aj neuveriteľných zážitkov, zarobte si na cestovanie a zdokonaľte sa v angličtine!

Čo to je práca na Work & Travel USA?

Work & Travel USA je oficiálny program administratívy Spojených štátov amerických, ktorý vytvorili pred mnohými rokmi. Určený je študentom denného vysokoškolského štúdia a postgraduálnym študentom. Účastníkom ponúka možnosť spoznať americkú kultúru, krajinu a ľudí, ktorí v nej žijú. V rámci tohto programu máte jedinečnú príležitosť žiť v krajine neobmedzených možností a pokryť svoje výdaje z legálneho zárobku.

Nezabudnuteľné prázdniny s prácou v Amerike

Work & Travel USA vám umožní cestovať, ale aj legálne pracovať v USA. Dlho neváhajte, pretože Work & Travel USA je len pre vysokoškolákov. Super je, že cez CKM sa na programe môžete zúčastniť až 5 mesiacov. Začať môžete hneď v prvom ročníku vysokej školy a posledný krát si prácu v USA môžete užiť aj po získaní vysokoškolského diplomu. Stačí, aby ste spĺňali niekoľko podmienok.

Poďte si s nami zlepšiť angličtinu, získať pracovné skúsenosti, doplniť si pracovný životopis a zažiť AMERIKU. Je to jednoduché, stačí sa prihlásiť!

Myjob.sk - aktuálne ponuky práce zo Slovenska i zahraničia
Práca v zahraničí - Informácie ohľadom života a práce v krajinách EÚ